O nas

Zajmujemy się doradztwem i pośrednictwem finansowym w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm.

Jesteśmy kluczowym partnerem wielu instytucji finansowych, co pozwoliło na wynegocjowanie bardzo atrakcyjnych warunków dla naszych klientów. Często nasze oferty są korzystniejsze niż uzyskane bezpośrednio w instytucjach finansowych.

Zapewniamy kompleksową pomoc w wyborze kredytu hipotecznego, w oddziałach firmy otrzymasz dostęp do wszystkich atrakcyjnych ofert kredytowych, a także pomoc specjalistów, którzy pomogą Ci w dokonaniu wyboru. Nasi Doradcy Finansowi służą fachową poradą, a swoich Klientów otaczają opieką aż do wypłaty kredytu.

Dla Twojego komfortu ważne jest, że współpraca odbywa się z jednym Doradcą, który przedstawi ofertę, wskaże, jakie dokumenty należy przygotować, złoży za Ciebie wniosek w banku, podejmie się negocjacji cenowych w Twoim imieniu, będzie czuwał nad przygotowaniem umowy kredytowej i szybkim uruchomieniem kredytu.

Celem Kodeksu Etycznego jest określenie jednolitych zasad etycznych obowiązujących naszych współpracowników, które mają znaczenie priorytetowe przy wykonywaniu powierzonych im zadań. Przestrzeganie tych zasad oraz realizowanie wyznaczonych standardów i celów jest warunkiem osiągnięcia najwyższej jakości usług.