Polityka Prywatności

Dane osobowe

W czasie korzystania z serwisu Kredyty.biz.pl możesz zostać poproszony lub poproszona o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza.

Dane, o które będziesz proszony lub proszona to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych.

Twoje dane są w pełni bezpiecznie. Adres e-mail będzie wykorzystywany wyłącznie w celu komunikacji z Tobą i nigdy, nikomu nie zostanie w jakikolwiek sposób udostępniony. Prywatność użytkowników serwisu jest dla nas wyjątkowo ważna.

Niniejsza Polityka prywatności nie dotyczy partnerów serwisu, tj. banków i innych instytucji, do których swoje dane kontaktowe wysyła użytkownik serwisu Kredyty.biz.pl poprzez wysłanie formularza wprost na serwer danego banku lub instytucji finansowej.

Banki i inne instytucje, z którymi współpracujemy, są starannie sprawdzane pod względem dbałości o dane osobowe swoich Klientów, wszystkie one mają własne zasady polityki prywatności, a oprócz tego obowiązuje je zasada zachowania tajemnicy bankowej.

Prawa autorskie

Zawartość niniejszego serwisu, w tym teksty użyte na stronach, są objęte prawami autorskimi. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *